Ενοικιαζόμενα διαμερίσματα σε San Bernardo
Φιλτράρισμα Αποτελεσμάτων
122 αποτελέσματα
-
Ταξινόμηση ανά
Δημοτικότητα : φθίνουσα σειρά
-
San Bernardo
Από 64 US$141 Strobel, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Το Parador La Costa απέχει μόλις 1 χλμ. από το διαμέρισμα 75 τ.μ. Το San Bernardo Διαμέρισμα με 2 υπνοδωμάτια…
Στο ξενοδοχείο
Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Departamento San Bernardo Centrico
Garay 496 1, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Parroquia Stella Maris απέχει σχεδόν 500 μέτρα από αυτό το διαμέρισμα. Casino de Mar de Ajo βρίσκεται…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
Departamento 4 Ambientes Frente Al Mar - San Bernardo - Cochera - Parrilla - 2Do Piso
Mensajerias 19, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Museo y Archivo Historico και Casino de Mar de Ajo βρίσκονται σε απόσταση 3 χιλιομέτρων και 3,1 χιλιομέτρων…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
Departamento Maby Sanber
San Juan 2553, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Teatro Luz y Fuerza και Parque Diversiones Bambi απέχουν 250 και 400 μέτρα αντίστοιχα, και ανήκουν στα…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
Jano 1
San Juan 2015 5 To Piso Dto D, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόλις 1 χλμ. από την παραλία San Bernardo. Εκλεκτή τοποθεσία του Jano 1 Διαμέρισμα…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
Departamento En San Bernardo
Garay 106 65, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Αυτό το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία 600 μέτρα από το Parador La Costa. Το κέντρο της…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
San Bernardo Surf Apartment
Από 60 US$668 De La Reduccion, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Η Παραλία Playa Bajada Nautica απέχει σχεδόν 3 χλμ. απόσταση από αυτό το διαμέρισμα. Το San Bernardo…
Στο ξενοδοχείο
Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Complejo Medanos II
Από 146 US$San Juan 3786, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι SB Playa Grande που βρίσκεται σε απόσταση 11 λεπτών…
Στο ξενοδοχείο
Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Complejo Medanos
Από 50 US$3800 San Juan, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Paseo de Orky απέχει σχεδόν 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Mar de Ajo Norte βρίσκεται σε απόσταση…
Στο ξενοδοχείο
Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
San Berardo Brava 3 Sobre Costanera
San Bernardo Piso 3, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Το Mar de Ajo Norte απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από το διαμέρισμα. Το San Berardo Brava 3 Sobre Costanera…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
Complejo Los Sauces
Από 40 US$3163 Calle 18, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Η παραλία San Bernardo απέχει περίπου 5 λεπτά οδικώς από αυτό το διαμέρισμα. Το κατάλυμα απέχει μόλις…
Στο ξενοδοχείο
Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Departamento Amueblado En Pleno Centro San Bernardo
Esquiu 162 6 A, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Αυτό το διαμέρισμα απέχει περίπου 3 χλμ. από την Παραλία Playa Bajada Nautica. Το Departamento Amueblado…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
Mini Depto San Bernardo 1 A 3 Pers
Hernandez 1136, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
La Lucila βρίσκεται σε απόσταση 25 λεπτών με τα πόδια. Casino de Mar de Ajo βρίσκεται σε απόσταση 10…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
Sambernardo
Από 88 US$3031 Santiago Del Estero, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Casino de Mar de Ajo και Muelle de Pesca βρίσκονται σε απόσταση 4 χιλιομέτρων και 3 χιλιομέτρων αντίστοιχα…
Στο ξενοδοχείο
Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Duplex Familiar 3 Ambientes
Από 115 US$Santiago Del Estero, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Το διαμέρισμα απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Playa en Mar de Ajo βρίσκεται…
Στο ξενοδοχείο
Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Apartmento Gustavo En San Bernardo
Strobel 332 3 D, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Parque Diversiones Bambi που βρίσκεται σε απόσταση μόνο…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
A Pasos Del Mar
Chiozza 1575, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Το διαμέρισμα βρίσκεται στην εκλεκτή τοποθεσία και απέχει μόνο 650 μέτρα από το Mar de Ajo Norte. Paseo…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
Complejo Mares
Από 70 US$La Rioja 3826, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Το Mar de Ajo Norte απέχει 3 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το Complejo Mares Διαμέρισμα San Bernardo με…
Στο ξενοδοχείο
Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα -
Rizzomar V
San Juan 1830, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Το Parador La Costa απέχει μόλις 1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. Το Rizzomar V Διαμέρισμα San Bernardo…
Στο ξενοδοχείο
Κράτηση τώρα -
Complejo Aires 1
Από 68 US$2724 San Juan, San Bernardo, Αργεντινή (Στον χάρτη)
Αυτό το διαμέρισμα απέχει σχεδόν 600 μέτρα από την παραλία San Bernardo. Parroquia Stella Maris επίσης…
Στο ξενοδοχείο
Τιμή για 1 βράδυΚράτηση τώρα